Kalendarz imprez

Kalendarz imprez kwiecień 2018

3,17.IV.18r. – Ceramika – dla zapisanych dzieci.

4.IV.18r. godz.9.30 – wyjście Gr.V do SP 65 we Wrocławiu
Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz.8.20

6.IV.18r. od godz.9.30 – zajęcia z Dogoterapi (dla wszystkich grup przedszkolnych)

10.IV.18r. godz.12.00 – poznajemy różne zawody – wyjście do Salonu Fryzjerskiego Pl. J.P.II

11.IV.18r. godz.12.15 – koncert muzyczny A.Zwoźniak

13.IV.18r. godz.10.00 – teatrzyk pt. „Brzydkie kaczątko”

17.IV.18r. godz.14.30 – spotkanie taneczne „Mini disco – teatr tańca”

18.IV.18r. godz.10.00 – wyjście Gr.V – Biblioteka ul.Kolista

18.IV.18r. – Wycieczka do OSP ul.Kosmonautów – sala edukacyjna:
– Gr. IV godz.9.00 – 10.45 (prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz.8.00)
– Gr. III godz.11.00 – 12.45

19.IV.18r. – Poznajemy Wrocław – Spacer z Przewodnikiem
– Gr.IV – godz.11.00
– Gr.V – godz.12.15

20.IV.18r. godz.9.50 – zajęcia z Architektury – dla zapisanych dzieci.

25.IV.18r. – Wycieczka do OSP ul.Kosmonautów – sala edukacyjna:
– Gr. I, II godz.9.00 – 10.45 (prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz.8.00)
– Gr. V godz.11.00 – 12.45

Kalendarz imprez marzec 2018

2.3.18 – godz.9.00 -12.00 – wyjście gr.V do Muzeum Archeologicznego na lekcję muzealną „Zostań jaskiniowcem”
Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz.8.30

6, 20.3.18r. – Ceramika (dla zapisanych dzieci)

9.3.18r. – poznanie tradycji pisanek Wielkanocnych – spotkanie z zaproszonym gościem.

14.3.18r. – godz.12.20 – koncert muzyczny A.Zwoźniak

16.3.18r. godz.9.50 –Architektura (dla zapisanych dzieci)

20.3.18r. godz.14.30 – spotkanie taneczne „Mini disco” – Taniec ludowy

23.3.18r. godz,11.00 – teatrzyk „Z muzyką wśród zwierząt”

26.3.18r. Wycieczka gr IV i V do Teatru Lalek – zwiedzanie sceny, kulis na codzień nie dostępnych publiczności 🙂 Wycieczka jest związana z Międzynarodowym Dniem Teatru.
Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz.8.45.

29.3.18r. – „Fascynujący świat zwierząt” – warsztaty pszczelarskie

 

Kalendarz imprez luty 2018

6, 20.II.18r. – Zajęcia z Ceramiki
– Gr.II, III godz. 9.50 – 10.35
– Gr.IV, V godz. 10.40 – 11.25

7, 21.II.18r.– Arteterapia
– Gr.III – godz. 12.15 – 13.05
– Gr.IV – godz. 13.05 – 13.55

7.II.18r. godz. 9.00 – 12.00 – Wyjście Gr. III na Uniwersytet Przyrodniczy.
Prosimy o Przyprowadzenie dzieci do godz.8.30

8, 22.II.18r. – godz.12.00 – 12.50 – Arteterapia Gr.V

13.II.18r. godz.14.30 – 15.00 – spotkanie taneczne „Mini Disco”

13.II.18r. godz.9.50-11.50 – wycieczka tramwajowa Gr.IV, V na Wystawę Klocków Lego
Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz.8.30

14.II.18r. godz. 12.30 – Wyjcie Gr V do SP 3 na zajęcia komputerowe.

14.II.18r. godz.9.50-11.50 – wycieczka autokarowa Gr.I, II, III na Wystawę Klocków Lego
Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz.8.30

21.II.18r. – godz.10.00 – Wyjscie gr.IV do Kina Era Nowe Horyzonty na zestaw krótkich filmów „Kim jestem?”
Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz.8.30

23.II.18r. – godz. 10.00 – zajęcia z Architektury (dla zapisanych dzieci)

26.II.18r. – Wyjscie Gr.V do SP nr 118 Bulwar Ikara. Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz.8.00

Termin Koncertu muzycznego A.Zwoźniak oraz zajęć z Architektury zostanie podany w najbliższym czasie.

Kalendarz imprez – styczeń 2018 r.

5.I.18 r. godz.10.00 – spotkanie taneczne „Mini disco”

8.I.18 r. godz.10.00 – 11.30 – BAL KARNAWAŁOWY

10.I.18 r. godz.12.20 – koncert muzyczny A. Zwoźniak

12.I.18 r. – Architektura – dla zapisanych dzieci

9, 23.I.18 r. – Ceramika – dla zapisanych dzieci: godz.9.50-10.35 – gr. II, III

godz.10.40 -11.25 – gr. IV i V

24.I.18 r. – Arteterapia – dla zapisanych dzieci: godz.12.15-13.00 – gr. III

godz.13.05-13.50 – gr.IV

Termin dla gr.V zostanie podany wkrótce

30.I.18 r. godz.11.00 – teatrzyk pt. „Smutne przygody”