Kalendarz imprez

Kalendarz imprez kwiecień 2019

3.04.19r. (środa) dzieci z grupy I „Skrzaty” i II „Krasnale” pojadą autokarem o 9.30 do sali zabaw „Piotruś” ul. Słubicka 18. Powrót ok. godz. 12.00.
Prosimy o zapewnienie sportowego, wygodnego ubrania.

24.04.19r. godz.12.20 – koncert muzyczny A.Zwoźniak

16.04.19r. – Spotkanie taneczne „ Mini disco” – godz.12.00

17.04.19r. godz.11.00 – Wyjście Gr.V do Muzeum etnograficznego

9.04.19r. godz.9.00 – Wycieczka Gr.III i IV do radia i telewizji na „Wielką przygodę Radiowca”
PROSIMY O PRZYPROWADZENIE DZIECI DO GODZ.7.30

26.04.19r. – godz.10.00 Architektura

9, 23.04.19r. – Spotkanie z gliną

Kalendarz imprez marzec 2019

Harmonogram imprez w marcu

Wycieczka tramwajem do Hydropolis w dniu wycieczki prosimy dzieci o przyprowadzenie do godz. 8.30.

Gr. V 7.03.19r.(czwartek) od godz. 10. 00 zwiedzanie wystawy od 11.00 warsztat chemiczny: Ekologiczna mikstura

Gr. IV 20.03.19r. (środa) od godz. 10. 00 zwiedzanie wystawy o 11.00 warsztat chemiczny: Ekologiczna mikstura

Gr. III 26.03.19r. (wtorek) od godz. 11.00 warsztat chemiczny: Ekologiczna mikstura i od godz. 12. 30 zwiedzanie wystawy

Podczas warsztatów chemicznych dzieci połączą substancje chemiczne i przygotują barwną mieszaninę, którą pomalują obrazek oraz wykonają „ SLIME”, którego zabiorą ze sobą.

5 III Wyjazd autokarowy gr. I i II na wystawę Kolejkowo Start spod przedszkola o godz. 9:30

6 III Warsztaty edukacyjne „Czyste powietrze”

12 III Arteterapia gr. IV 12:15 – 13:00

12 III Spotkanie z gliną

13 III gr. V Wyjście do Szkoły Podstawowej nr 118 na Galę Poezji Dziecięcej oraz przedstawienie „Chytry kot” godz. 10:00

14 III Arteterapia gr. III i V 13:00 – 13:45

15 III Koncert wokalny „Muzyka Polska” godz. 10:00

19 III Spotkanie muzyczne Mini Disco godz. 14:30

26 III Arteterapia gr. IV 12:15 – 13:00

26 III Spotkanie z gliną

27 III godz. 12:20 koncert A. Zwoźniak

28 III Arteterapia gr. III i V 13:00 – 13:45

Kalendarz imprez luty 2019

Kalendarz imprez – LUTY

12 II Arteterapia 12:15 – 13:00 gr. IV

14 II Arteterapia 13:00 – 13:45 gr. III i V

15 II Warsztaty „Sekretne życie ptaków”

9:30 – 10:00 gr. I i II

10:00 – 10:50 gr. III
10:50 – 11:40 gr. IV

11:45 – 12:30 gr. V

18 II Spotkanie z gliną

19 II Warsztaty „Afrykańskie bębny”

9:30 – 10:00 gr. I i II

10:00 – 10:30 gr. III

10:30 – 11:00 gr. IV

11:00 – 11:30 gr. V

19 II Spotkanie muzyczne Mini Disco godz. 14:30

20 II gr IV Warsztaty „Majsterkowo” – Castorama

26 II Arteterapia 12:15 – 13:00 gr. IV

26 II Spotkanie z gliną

27 II godz. 12:20 koncert A. Zwoźnika

28 II Arteterapia 13:00 – 13:45 gr. III i V

Kalendarz imprez styczeń 2019

Kalendarz imprez w styczniu

2 I Arteterapia

12:15 – 13:00 – gr. IV

13:10 – 13:55 – gr. V

3 I godz. 12:15 Arteterapia (gr.III)

8 I Spotkanie z gliną

9 I godz. 9:30 Bal karnawałowy

11 I Zbiórka WOŚP

15 I Spotkanie muzyczne Mini Disco

16 I Arteterapia

12:15 – 13:00 – gr. IV

13:10 – 13:55 – gr. V

17 I godz. 12:15 Arteterapia (gr.III)

18 I Dzień Babci i Dziadka

15:15 – gr. I

15:50 – gr. II

16:30 – gr. V

21 I Dzień Babci i Dziadka

15:15 – gr. III

16:00 – gr. IV

22 I Spotkanie z gliną

23 I godz. 12:20 koncert A. Zwoźnika