Kalendarz imprez

Kalendarz imprez styczeń 2019

Kalendarz imprez w styczniu

2 I Arteterapia

12:15 – 13:00 – gr. IV

13:10 – 13:55 – gr. V

3 I godz. 12:15 Arteterapia (gr.III)

8 I Spotkanie z gliną

9 I godz. 9:30 Bal karnawałowy

11 I Zbiórka WOŚP

15 I Spotkanie muzyczne Mini Disco

16 I Arteterapia

12:15 – 13:00 – gr. IV

13:10 – 13:55 – gr. V

17 I godz. 12:15 Arteterapia (gr.III)

18 I Dzień Babci i Dziadka

15:15 – gr. I

15:50 – gr. II

16:30 – gr. V

21 I Dzień Babci i Dziadka

15:15 – gr. III

16:00 – gr. IV

22 I Spotkanie z gliną

23 I godz. 12:20 koncert A. Zwoźnika

Kalendarz imprez grudzień 2018

IMPREZKI GRUDZIEŃ

04.12. – Spotkanie z gliną

  • 08:45 – 09:25 – 3
  • 09:35 – 10:15 – 2 i 4
  • 10:20 – 11:00 – 5

06.12. – Wizyta świętego Mikołaja

  • 10:30 – 11:10 – gr. I, II, III
  • 11:15 – 11:55 – gr. IV i V

07.12. – Wyjście gr. V do Zespołu Szkół nr 20 ma „Mikołajki na sportowo”

11.12. – gr. IV i V; Wyjazd do Capitolu na przedstawienie pt. „Trzy wesołe Krasnoludki” – wycieczka komunikacją miejską

12.12. – gr. I, II i III; Wyjazd do Capitolu na przedstawienie pt. „Trzy wesołe Krasnoludki” – wycieczka autokarem

14.12. – g. 11:00 – Zimowe niespodzianki – bajka świąteczna

18.12. – g. 12:15; Uroczysta Wigilia w przedszkolu połączona z Jasełkami

19.12. – Spotkanie z gliną

  • 08:45 – 09:25 – 3
  • 09:35 – 10:15 – 2 i 4
  • 10:20 – 11:00 – 5

19.12. – g. 12:15; Koncert p. A. Zwoźniak

19.12. – g. 14:30 Mini Disco

21.12. – g. 10:00; Spotkanie „Mali architekci”

Kalendarz imprez listopad 2018

6 listopada Gr. V wyjście do planetarium; śniadanie na godzinę 9:00

13 listopada 9:30 Magiczny spektakl „Artystyczne bańki mydlane”. Pokaz artystyczny i zabawy.

20 listopada

  • 14:30 Spotkanie muzyczne „Mini Disco”

  • Warsztaty z okazji Bożego Narodzenia – malowanie bombek.

9:30 – 10:15 – gr. I

10:15 – 11:00 – gr. IV

11:00 – 11:45 – gr. V

11:45 – 12:30 – gr. II i III

  • Spotkanie z gliną (dla zapisanych dzieci)

8:45 – 9:25 – gr. III

9:35 – 10:15 – gr. II i IV

10:20 – 11:00 – gr. V

23 listopada 10:00 Spotkanie „Mali architekci” (dla zapisanych dzieci)

27 listopada Spotkanie z gliną (dla zapisanych dzieci)

8:45 – 9:25 – gr. III

9:35 – 10:15 – gr. II i IV (5 osób)

10:20 – 11:00 – gr. IV i V

28 listopada 12:20 Koncert A. Zwoźniak

Zebrania z rodzicami w celu przedstawienia wyników diagnoz dzieci:

19 listopada 16:30 Zebranie gr. IV

20 listopada 16:30 Zebranie gr. V

22 listopada 16:30 Zebranie gr. III

Kalendarz imprez październik 2018

Harmonogram imprez w październiku

9 października Spotkanie z gliną (zajęcia dla zapisanych dzieci)

10 października gr. V wyjście na pocztę

16 października Spotkanie z gliną (zajęcia dla zapisanych dzieci)

22 października (poniedziałek) Pasowanie na przedszkolaka

  • 15:15 – gr. II
  • 15:50 – gr. III
  • 16:30 – gr. IV

23 października(wtorek) Fascynujący świat mrówek”

  • Ukazanie życia mrówek;
  • Odpowiedź na pytanie dlaczego pszczoły i mrówki żyją w symbiozie.

24 października (środa) Pasowanie na przedszkolaka

  • 15:15 – gr. I
  • 16:00 – gr. V

24 października gr. V wyjście do Castoramy na zajęcia „Majsterkowo”

31 października koncert A. Zwoźniak