Orły Edukacji 2019

Miło nam Państwa poinformować, że nasze Przedszkole Niepubliczne „Bajka” zostało laureatem w ogólnopolskim plebiscycie „Orły Edukacji 2019” i znalazło się w kręgu najlepszych placówek edukacyjnych w kraju. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za docenienie naszej waznej, pełnej satysfakcji pracy przez wyrażanie Państwa opinii o naszej pracy na portalach społecznościowych i branżowych.

Program Orły Edukacji został stworzony, by spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze – liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich uczniów.

To również ważny moment, aby podziękować wszystkim naszym Pracownikom, którzy każdego dnia przyczyniają się do świadczenia wysokiej jakości pracy przedszkola, co zostało zauważone i docenione przez naszych rodziców.

Dla nas zawsze radość dzieci i zadowolenie rodziców to największy sukces. Będziemy nadal rzetelnie pracować i postaramy się Państwa nie zawieść.